Strona główna | Mapa strony

Jak wysłać telefon

Skupujemy wszystkie marki telefonów komórkowych. Interesują nas tylko nowe,
niezniszczone aparaty z polskim menu. Jeżeli posiadasz telefon używany bez śladów użytkowania, skontaktuj się z nami. Być może zainteresujemy siê Twoją komórką.

Skupu telefonów dokonujemy zarówno na miejscu w komisie, jak
i zdalnie, za pośrednictwem przesyłek pocztowych i kurierskich.


Drodzy Państwo
Telefony prosimy zapakować w „bezpieczne” opakowanie i wysłać do nas za pobraniem Poczty Polskiej z możliwością otwarcia paczki przy pracowniku Poczty Polskiej (opcja taka kosztuje dodatkowe 5zł).

Adres do wysyłki: Skuptelefonow.com al. Pokoju 78/405, 31-564 Kraków

UWAGA – PACZKI POBRANIOWE BEZ MOŻLIWOŚCI OTWARCIA NIE BĘDĄ ODBIERANE!

Wzór umowy komisowej do podpisania i przesłania wraz z telefonem znajduje się tutaj

Regulamin:
1. Skuptelefonow.com prowadzi komis nowych telefonów komórkowych, które spełniają poniższe wymogi:
a. Są nowe i w oryginalnym opakowaniu producenta,
b. Posiadają zestaw fabrycznych akcesoriów oraz komplet wszystkich dokumentów (instrukcja, gwarancja, programowanie, kable, ładowarka itd.)
c. Pochodzą z legalnej sieci dystrybucji i jest możliwość weryfikacji tego pochodzenia,

2. Cennik skupu telefonów komórkowych ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego,

3. Wysyłający telefon jest zobowiązany skontaktować się z komisem telefonicznie bądź emailem w celu potwierdzenia ceny skupu,

4. Bezpiecznie zapakowany telefon komórkowy należy wysłać na adres podany w zakładce „kontakt”, na własny koszt, z możliwością otwarcia przesyłki przy kurierze przez odbierającego pracownika komisu.
a. Przy większej ilości telefonów istnieje możliwość przejęcia przez komis całości lub części kosztów transportu,

5. W przypadku gdy przesłany telefon nie posiada cech wymienionych w punkcie 1. Nasz komis odmówi odebrania przesyłki i zostanie ona zwrócona nadawcy na jego koszt.

6.Wysyłający oświadcza, iż w przypadku, gdy nie wystawia, wystawił lub też nie zamierza on wystawić faktury VAT z tytułu sprzedaży, oddania w komis lub też innej czynności będącej dostawą towaru na rzecz Skuptelefonow.com w rozumieniu art. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, w odniesieniu do tej czynności nie występuje on w charakterze podatnika w rozumieniu art. 15 wyżej wymienionej ustawy lub też nie jest zarejestrowany jako podatnik podatku od towarów u usług, w związku z przysługującym mu na podstawie art. 96 ust. 3 tejże ustawy uprawnieniem do nieskładania zgłoszenia rejestracyjnego.

Wszystkie pozostałe informacje nie objęte niniejszym regulaminem są zawarte na stronie internetowej skupu telefonów (www.skuptelefonow.com).

Życzymy miłego dnia

Skupujemy telefony w: Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Kielce, Gdańsk, Lublin, Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Opole, Olsztyn
Facebook