Strona główna | Mapa strony

Kilka słów o naszym skupie

PPHU Liderkom Sp.J. Piotr Fecko, Piotr Kaczor rozpoczęła działalność w 2003 roku. Od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku wtórnego obrotu telefonami komórkowymi. Nasi stali Klienci cenią sobie w szczególności rzetelne oraz obiektywne podejście do powierzonego nam zadania. Dzięki szerokim kontaktom, jakie posiadamy na rynku telefonów komórkowych, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe ceny skupu telefonów w naszym komisie, a jednocześnie najniższe ceny nowych telefonów z rynku wtórnego.

W miarę zwiększania się świadomości klientów indywidualnych i pojawiania się możliwości odprzedaży nowych telefonów komórkowych przez firmy, które otrzymały telefony GSM np. przy podpisaniu umów abonamentowych, stworzyliśmy ten dedykowany serwis. Przedstawiamy tu ofertę dotyczącą skupu telefonów komórkowych dla tych, którzy dysponują nowymi telefonami.

Dodatkowo udostępniamy platformę zakupu nowych telefonów komórkowych znajdujących się w naszym komisie, na zasadzie wysyłki pocztowej lub kurierskiej, jak również bezpośrednio w naszej siedzibie. Naszą przewagą nad konkurencją jest również kompleksowa obsługa firm planujących podpisanie umowy abonamentowej z wybranym operatorem, co związane jest z zakupem telefonów komórkowych dla pracowników firmy. Służymy rozległą wiedzą z zakresu usług oferowanych przez wszystkie sieci telefonii komórkowych, zdobytą głównie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w branży "komórkowej".

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi większości, szczególnie najnowszych telefonów komórkowych, co pozwala na najbardziej profesjonalne i elastyczne doradztwo. Dzięki naszemu rzetelnemu podejściu, dostowowanemu do każdego klienta, cieszymy się zaufaniem wielu firm, które stale korzystają z naszych usług.

Serdeczenia zapraszamy do naszych salonów w Krakowie!

ul. św. Marka 22, Kraków
W godzinach:
pn-pt 10:00 - 19:00
sb 10:00 - 14:00

ul. Starowiślna 69, Kraków
W godzinach:pn-pt 10:00 - 18:00

Skupujemy telefony w: Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Kielce, Gdańsk, Lublin, Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Opole, Olsztyn
Facebook