Strona główna | Mapa strony

Specjalna oferta skupu telefonów dla firm

Wiesz, że każda firma otrzymuje telefony komórkowe przy podpisaniu umów abonamentowych z operatorami sieci komórkowych? Naszym celem jest obiektywna, fachowa, przede wszystkim nieodpłatna, pomoc w doborze odpowiedniego telefonu do konkretnej oferty abonamentowej.

Pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie, które pozwoli osiągnąć dodatkowy, co najważniejsze wymierny efekt finansowy. Szczególnym priorytetem dla naszej firmy jest pomoc firmom w wyborze nowych telefonów, ktore przysługują Państwu w wyniku zawiązanych umów abonamentowych z operatorami komórkowymi oraz rzetelena wycena wymienianych modeli poprzez zaoferowanie konkurencyjnych cen skupu. Nasza niezależnośc w stosunku do operatorów pozwala nam na zachowanie obiektywizmu w doborze odpowiednich telefonów do konkretnej oferty.

Masz firmę i stoisz przed wyborem usługi abonamentowej?


Jesteś odpowiedzialny za zakup telefonów dla pracowników twojej firmy, ale nie wiesz co wybrać lub czy możesz sobie na konkretny model telefonu pozwolić?


Przeczytaj naszą ofertę lub dowiedz się więcej o naszym skupie.

Skupujemy telefony w: Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Kielce, Gdańsk, Lublin, Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Opole, Olsztyn
Facebook